« با محصولات شرکت پدیده دنا با آسودگی از درمان خود لذت ببرید »

تنها ژل مخصوص پوست های خشک و درمان کننده ترک های عمیق پا با اثر ضد میکروبی


اجزای تشکیل دهنده:

عصاره اسپیرالین:

-محافظت عصاره میکرو آلگا فعال در برابر میکروارگانیسم ها مانند MRSA

-ضد التهاب

-بازسازی سلولی را انجام می دهد.

بتائین :

-مرطوب کننده گیاهی

-بهبود نفوذ اسپیرالین به ناحیه اپیدرم

روغن نارگیل:

به دلیل طبیعی بودن سریع جذب میشود و رطوبت رسانی میکند.

مشخصه ها:

این ژل، رایحه مطبوع و تازه ای دارد.حالت خنک کنندگی روی پوست میگذارد و می تواند برای ماساژ مصرف شود، در حالیکه اثر روغنی و چسبناک به پوست نمی دهد. نواحی خشک پوست با حالت ورقه یا فلس بسیار سریع بهبود می یابند، بدون اینکه این حالت خشکی بازگردد.این ژل بسیار سریع، اثر یا حالت طولانی مدت نامطلوب خارش را، از بین می برد. نواحی ترک خورده پوست را بازسازی کرده و حالت قرمزی را از بین می برد. پینه یا callus را از بین می برد و پوست کف پا حالت نرم و جذاب تری پیدا می کند. این محصول با تکنولوژی ادغام سلولی اجزای فعال را به عمیق ترین لایه اپی درم می رساند. هیچ مانع انسدادی هم زیر سطح پوست ایجاد نمی کند. در نواحی حساس که حتی باکتری های مقاوم به درمان هم وجود دارند، اثر ضد میکروبی خوبی دارند.

 این ژل پیشگیری کننده و درمانی حاوی یک نوع ریز جلبک استوانی به نام اسپیرولینا می باشد. این عصاره ی معروف به اسپیرولینا دارای خواص منحصر به فرد با اثرات ضد التهابی و محافظتی برای پوست می باشد. در شرایطی که پوست در معرض مواد آسیب زا قرار می گیرد و یا در مورد پوستهای مستعد به آزاد سازی فاکتورهای التهابی بسیار مؤثر می باشد.

این جلبک فوق العاده همچنین دارای اثرات احیا کننده و باز زاینده بر روی پوست بوده و علاوه بر آن باعث ارتقاء تولید و ساخت پروتئین و کلاژن پوست می شود. علاوه بر این خصوصیات مثبت ذکر شده، این ریز جلبک دارای طیف گسترده ای از خواص ضد میکروبی و ضد ویروسی می باشد که این اثرات مثبت را مدیون ویژگی های بازدارندگی و مهار محکم این جلبک در مواجه با عامل خارجی می باشد.

یک نوع قند فعال موجود در این جلبک اسپیرولینا به نام Calcium-Spirulin می باشد که مانع اتصال ویروس (HSV-1( Herpes Simplex type 1 به لایه ی خارجی پوست انسان می شود. که اگر در ابتدای عفونت استفاده شود، در کل مانع تشکیل تبخال خواهد شد.

در ژل ترمیمی Skinicer ترکیب فرمولاسیون این ژل به گونه ای است که احتیاج به هیچ گونه مواد نگهدارنده و عطر یا هرگونه ماده ای که باعث آزردگی پوست و ایجاد آلرژی در پوست شود، نیست.

 AD (Atopic Dermatitis) (nevrodermatitis) یک تفکر بسیار جدید در درمان کودکان با مشکل

عارضه ی AD یکی از مهمترین عوارض التهابی پوست در انسان می باشد. نحوه ی عملکرد محافظتی پوست و عفونت های باکتریایی، نقش مهمی را در ایجاد و ماندگاری عارضه ی AD بازی میکنند.

در راه مدیریت این عارضه، امولسیون ها و ضد عفونی کننده ها به عنوان یک پیش نیاز استفاده می شوند، ولی در مورد کودکان و یا حتی افراد بزرگسال مصرف این بازدارنده های موضعی مانند Calcineurin و Caticosteroides به دلیل اثرات جانبی ناخوشایندی که بر روی پوست می گذارند، مانند سوزش و خارش شدید محدود بوده و فقط در مدت بسیار کوتاه قابل تحمل است.

ژل ترمیمی Skinicer Repair Gel جدیدترین و ساده ترین راه مقابله در این دسته بیماران بوده و با استفاده مناسب از این ژل دیگر نیازی به استفاده از ضدعفونی کننده مذکور نمی باشد.

بنابر گفته های یکی از متخصصین پوست و بیماری پوستی برجسته ی آلمانی به نام پروفسور کریستین ریچ، او که یکی از متخصصین مشهور آلمانی می باشد، اظهار می دارد که محصولات حاوی ریز جلبک اسپیرالین را برای صدها بیمار مبتلا به عارضه های ناشی از عفونت پوست و بیماری های التهابی مربوط به پوست، استفاده کرده و هیچ گاه، هیچگونه عوارض و حساسیت بر روی پوست ایجاد نکرده است.

این پزشک اذعان داشته است که این محصول skinicer repair gel را بر روی حدود 70 کودک با عارضه ی ( AD (Atopic Dermatitis  استفاده کرده و مادران این کودکان بسیار راضی بوده اند، چون علاوه بر کارایی محصول در درمان عارضه و کاهش آزردگی پوست، از نظر اقتصادی بسیار با صرفه بوده و یک مقدار اندک از این ژل برای سطح وسیعی از پوست کافی می باشد.

علاوه بر خصوصیات و فواید درمانی این ژل در مورد التهاب پوست، این ژل دارای اثرات خنک کننده و التیام بخش می باشد و به محض اینکه بر روی قسمت های ملتهب پوست استفاده می شود، باعث آرامش و التیام سوزش و خارش پوست می گردد. به عقیده دکتر کریستین ریچ، استفاده ی مداوم از این ژل باعث کاهش ترشحات و جلوگیری از تشکیل قشر حاوی ترشحات، خون و پوسته پوسته شدن و استحکام و بهبود شرایط پوست می شود. این پزشک، توصیه ی قوی نسبت به استفاده از Skinicer Repair Gel جهت مراقبت و درمان پایه ای برای ابتلای کودک و نوجوان به AD میکند.

 

 موارد مصرف:

- محافظت بالا و قوی برای پاهایی با پوست خشک و حساس.

- در افراد دیابتی بخاطر کمبود یا نقص تغذیه ای.

- در افراد با مشکل نقص ایمنی.

- آتوپیک درماتیت.

طرز مصرف:

صبح و شب روزی 2 بار

 

 

 

 

 

ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :