« با محصولات شرکت پدیده دنا با آسودگی از درمان خود لذت ببرید »

محصولات بهداشتی درمانی پوست


 

  مقدمه

 نام محصولات Spiralin، از نام عنصر فعال این محصولات که ریز جلبکی از گونه ی اسپیرولینا می باشد، گرفته شده است. این ریز جلبک به واسطه ی ارزش غذایی فوق العاده ی خود، برای خیلی افراد، شناخته شده می باشد.

کمپانی  Ocean Pharmaبه عنوان عضو فعال در پروژه های تحقیقاتی دانشگاهی به انتخاب منظم و سیستماتیک از صدها گونه ی ریز جلبک پرداخته و این فیلترینگ بر اساس پتانسیل های غیر میکروبی این گونه ها بوده و بر اساس ارزش غذایی این ریز جلبک ها نمی باشند. ریز جلبک های Spirulina با قدمتی باورنکردنی از 3/6 میلیارد سال پیش به عنوان قدیمی ترین شکل زندگی بر روی کره ی زمین می باشند، که این مدت عمر طولانی بقا را مدیون ایجاد و گسترش مکانیزم های خود حفاظتی موثر علیه قارچ ها، باکتری ها و ویروس ها در تمام مراحل تکاملی کره ی زمین هستند و اگر غیر از این بوده این گونه ی حیاتی، دوام نمی آورد و سال های سال بود که منقرض شده بوده ولی با وجود این، تنها تعداد اندکی از منابع امتحان شده ی حاوی این ریز جلبک می توانند با سطح تعریف شده ی استاندارد شرکت Ocean Pharma همخوانی کنند. گونه های منتخب از ریز جلبک اسپیرولینا، جهت استفاده ی انحصاری برای محصولات Ocean Pharma بصورت کاملاً انحصاری استفاده می شوند و این گونه های انتخاب شده به صورت توده ای وارد پروسه ی فعال سازی شده و نکته ی مهم این است که پتانسیل کامل برای فعالیت های غیر میکروبی این ریز جلبک، تنها در شرایط خاص و تحت بار استرسی خاصی، گسترش یابد.

سپس در یک فرآیند اضافی، تمام این گونه ها در یک محلول به صورت همگون در می آیند. نتیجه ی همه ی این فرآیندها تشکیل فرم انحصاری Spiralin با کارایی منحصر به فرد می باشد که این ثمربخشی نه تنها در مبارزه با تمام قارچ های پاتوژنیک انسانی کاملاً ثابت شده است، بلکه علیه سایر میکروب های آسیب رسان، وقتی گونه های مقاوم شده این میکروب ها به آنتی بیوتیک ها نیز موثر بوده است.

بر اساس مطالعات آزمایشی در تحقیقات انجام شده در مرکز تحقیقات عفونی آلمان و همچنین در یک مطالعه ی کلینیکی تحت مدیریت پروفسور دکتر کریستین ریچ ( متخصص پوست در هامبورگ) اثرات و خصوصیات ضد ویروسی Spiralin، به دلیل وجود قندی به نام calcium- spirulan) Polysacchride) می باشد که از نفوذ ویروس ها مانند ( HHV8 وHSV1) به داخل سلول های سالم از طریق دیواره ی سلولی جلوگیری می کند، و در نتیجه در چرخه ی فعالیت ویروس اخلال ایجاد می کند.

کمپانی Ocean Pharma واقع در Reinbek در نزدیکی هامبورگ می باشد. در سال 1978 تأسیس شده و عمده تأکید آن بر روی منابع طبیعی به عنوان، عناصر تشکیل دهنده فعال محصولات است. برای حدود 10 سال، تمامی تحقیقات و توسعه ی این شرکت بر روی ریز جلبک ها با خصوصیات ضد میکروبی خاص متمرکز شده است.

گروه محصولات مراقبتی و درمانی Skinicer:

این گروه از محصولات دارای ماده مؤثره ی ریز جلبک Spiralin می باشد که قدیمی ترین شکل حیات بر روی کره ی زمین بوده و قدمت حیات آن به 3/6 میلیارد سال بر می گردد و این نشان دهنده ی این واقعیت است که این ریز جلبک ها به دلیل تکامل سیستم های ضد ویروسی و ضد میکروبی و ضد قارچی خود توانسته اند به این قدمت در حیات کره زمین وجود داشته باشند.

بنابراین از این ماده می توان در درمان ضایعات پوستی نظیر درمان آکنه، اگزمای  Seborrhoeic بصورت فعال استفاده نمود و علاوه بر این با استفاده از خواص ضد ویروسی، میکروبی، و باکتریایی و قارچی این جلبک، این محصول اثرات مؤثری در بازتولید و ترمیم پوست و اثرات ضد التهابی برای استفاده کنندگان دارد.

محصولات لاین skinicer، به خصوص کرم ترمیمی آن، علاوه بر مهار ضایعات و مشکلات پوستی نظیر آکنه، Couperosis ، Rosacea، Seborrhoeic eczema، Neurodermatitis، Periral dermaatitis، باعث بهبود کیفیت و ارتقاء زیبایی پوست می شود که این عملکرد از طریق ساخت کلاژن و تکثیر سلول های Keratinocyte انجام می گیرد.

بر طبق نظر متخصصان برجسته ی زیبایی و پوست محصولات  Skinicer دارای خواص قوی ضد میکروبی، ضد ویروسی، ضد باکتریایی، و ضد قارچی می باشند که این خواص ضد میکروبی محصولات ناشی از وجود ماده ی مؤثره ی عصاره ریز جلبک Spiralin می باشد که در طی میلیاردها سال بر روی کره ی زمین وجود داشته و مکانیزم قوی دفاعی ضد میکروبی آن همواره در حال تکامل بوده است و بهمین دلیل این محصولات به طور مؤثر به صورت محصولات مراقبتی و تکمیلی برای درمان پوست های دارای ضایعه مانند آکنه، وقتی Rosacea، Couperosis skin، Seborrhoeic eczema استفاده می شود. عملکرد تکمیلی این محصول علاوه بر موارد مذکور ترمیم و بازسازی پوست از طریق تکثیر سلول های پوست در لایه ی خارجی و ساخت کلاژن        می باشد.

لاین skinicer خواص ضد میکروبی و ضد التهابی خود را از طریق بازدارندگی قوی برای فعالیت های P.Acne و Staphylococus qurenus القاء میکند.

لاین skinicer شامل چهار محصول جهت استفاده های متفاوت می باشد که به صورت ذیل می بایست استفاده گردد:

  • 1) برای پوستهای چرب : ژل پاک کننده و سرم، به صورت روزانه صبح و شب می بایست استفاده شود و محصول ماسک آن یک تا دو بار در هفته
  • 2) برای پوست های خشک و مختلط: ژل پاک کننده و کرم بصورت روزانه صبح و شب می بایست استفاده شود و محصول ماسک 1 تا 2 بار در هفته

ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :