« با محصولات شرکت پدیده دنا با آسودگی از درمان خود لذت ببرید »

موس مخصوص پوست بسیار خشک وپا اسپیرولینا(Spirulina Gel )


محافظت بالا و قوی برای پاهایی با پوست بسیار خشک و حساس

این محصول با تکنولوژی ادغام سلولی اجزای فعال را به عمیق ترین لایه اپی درم می رساند. هیچ سد انسدادی هم زیر سطح پوست ایجاد نمی کند.

اجزا:

اسپیرالین:

-محافظت عصاره میکرو آلگا فعال در برابر میکروارگانیسم های مانند MRSA

-ضد التهاب

-بازسازی سلولی

اوره 10 درصد:

-رطوبت رسان 

از اثرات مفید موس اسپیرولینا:

در پوست های کف پا که ترک خورده هم می باشند، احساس سوزش در اوایل درمان ایجاد شده، اگرچه بخاطر بازسازی سریع پوست، این حس سوزش از بین رفته است.

مووس خیلی سریع در چند ثانیه جذب و احساس آرامش به پوست می دهد، بدون اینکه به پوست حالت چرب یا چسبناک بدهد. این برای ماه های گرم سال از دید مصرف کننده مهم می باشد. مووس خیلی سریع احساس خارش را از بین می برد و این اثرش به طور طولانی می ماند. در پوست های خیلی سخت هم سریع نفوذ می کند و باعث بازسازی سریع پوست سخت با فلس یا پوسته می شود.

حالت محافظت کننده  دارد و مثل یک لایه محافظ از پوست عمل می کند. حتی بدون هم زدن قبل از استفاده مووس بسیار حالت stable روی پوست دارد و در حین استفاده مایع نمی شود.

موارد مصرف ژل و موس اسپیرولان:

در آتوپیک اگزما، در افراد دیابتی که پوست حساس دارند، اثر مطلوبی دارند.

در نواحی حساس که حتی باکتری های مقاوم به درمان هم وجود دارند، اثر ضد میکروبی خوبی دارند.

در زیر به برخی از مطالعات، که اثرات درمانی محصول ژل مخصوص پوست خشک و پا اسپیرولینا را بررسی کرده اند، می پردازیم. تصاویر زیر اثرات بسیار چشمگیر این محصول را نشان می دهد.

 

 

 

 

 

 

خانمی 83 ساله که به خاطر بیماری پیش زمینه عروق محیطی، دچار Ulcus Cruris شده است. که بعد از 5 هفته مصرف موس، کاملا بهبود پیدا کرده است.

 

 

ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :