« با محصولات شرکت پدیده دنا با آسودگی از درمان خود لذت ببرید »

کرم پوست حساس به زگیل اسپیرولینا


از ترکیبات اصلی این محصول عبارتند از:

Helianthus Annus Seed oil

Rosmarinus officinalis oil

Ascorbyl palmitate

Salix Alba bark Extract

Zinc

مورد استفاده خاص این کرم در مراقبت و محافظت پوست حساس به زگیل ( و پوست مستعد زگیل ) می باشد.

زگیل توسط ویروس HPV ایجاد می شود. این کرم حاوی ZINC ، WILLOW BARK ، FLOWER OIL و عصاره microalgae بوده که یک بالانس مناسب برای جلوگیری از گسترش زگیل ایجاد کرده اند. مخصوصاً بواسطه وجود مولکول های پلی ساکاریدی Spirulina، که از نفوذ ویروس به سلولهای سالم جلوگیری می کند .

سلول های سالم انسانی توسط محصول Spirularin VS Cream با مکانیسم مهار رقابتی، بلاک رسپتور در برابرنفوذ ویروس HPV محافظت می شوند.

سلول های سالم انسانی با سرعت تکثیر بالا افزایش می یابند و با این محصول سلول های سالم پوستی جایگزین بافت درگیر زگیل می شوند.

استفاده از این محصول برای افرادی که:

1-زگیل دست و پا که تازه درگیر شده اند.

2-زگیل های دست و پا که سالهاست به درمان مقاوم شده اند.

در زیر به برخی از مطالعات که اثرات درمانی کرم پوست حساس به زگیل اسپیرولینا را بررسی کرده اند می پردازیم.

1.خانمی 50 ساله با زگیل کف انگشت بزرگ پا و ناحیه کف پا در قسمت بالا. پس از 4 ماه زگیل شماره 1 و بعد از 8 ماه زگیل شماره 2 کاملاً از بین رفتند.

 

  1.      

 

2-خانمی 60 ساله با زگیل در ناحیه کف پا در قسمت بالا ، پس از 10 ماه کاملاً از زگیل عاری شد.

 

 

3. خانمی 35 ساله با زگیل در نواحی مختلف  تمامی انگشت های دست راست. پس از 6 ماه بطور کامل بدون هیچ آثاری از بین رفتند.

 

  1.      

  

 4- خانمی 49 ساله، زگیل ناحیه مچ دست و ساعد سالها درگیر است و کاملاً مقاوم بوده اند. جراحی پزشکی ناموفق بوده است، چون بعد از چند ماه عود کرده است. درمان با محصول بعد از 3 ماه بهبود یافته است .

 

    

 

 5-خانمی 72 ساله انگشت شصت پا درگیر زگیل، برای چندین سال بوده و تمامی درمان ها را امتحان کرده است. پس از 1 ماه بهبودی و تمامی زگیل ها از بین رفته اند .

 

  6. خانمی 48 ساله با زگیل شدید در پای راست، که تمامی انگشت ها را درگیر کرده، برای سال ها درگیر می باشد. پس از 18 ماه با مصرف روزی دو بار، بافت زگیل کاملاً از بین رفته و پوست حالت سالم خود را پیدا کرده است.

 

 

7. خانمی 35 ساله با زگیل به فرم شدید در کف پا (heel) در پای چپ. پس از 2 ماه زگیل کاملاً از بین رفته است.

 

 8. آقایی در ناحیه کف سر با یک زگیل که پهنای زیادی دارد،درگیر است. پس از 3 هفته زگیل ها کاملاً از بین رفته و نا مشخص شده اند.

 

  1.  

 

 9. خانمی 51 ساله با زگیل دردناک بزرگ در ناحیه کف پا، پس از 3 ماه با مصرف روزی 2 بار زگیل کاملاً بیرون رفته و از بین رفته است.

 

 

10-آقایی 14 ساله با زگیل انگشتان پای چپ که با frees کردن هم بهبود نیافته. پس از 12 هفته کاملاً بهبود یافته از بین رفته است.

 

         

   

11-  خانم 55 ساله مبتلا به دیابت با روش های درمان ناموفق، برای 4 سال زگیل هنوز وجود دارد. پس از 2 بار برای 5 هفته کاملاً از ین رفته و بهبود یافته است.

 

 

 

 

 

ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :