« با محصولات شرکت پدیده دنا با آسودگی از درمان خود لذت ببرید »

دایت فرمولا


موارد مصرف:

چربی سوز و کاهنده اشتها ، مکمل مؤثر در رژیمهای لاغری.

مواد تشکیل دهنده:

 -گارسینا :

پودر خشک شده گیاه گارسینا، منبع منحصر به فرد هیدروکسی سیتریک اسید ( HCA ) می باشد. که یکی از مشتقات خوراکی و بی ضرر این گیاه منحصر به فرد که به طور طبیعی هم در پلاسمای خون به میزان بسیار اندک یافت می شود، سوپر سیتریمکس نام دارد ( Citrimax )، که یک کاهش دهنده معجزه گرچربی بوده و در کنترل تولید، سوخت و کاهش ذخیره چربی در بدن مؤثر می باشد.

  - عصاره دانه گیاه کولا :

این ماده توانایی چشمگیری در کنترل بخش قدامی مغز و در نتیجه کاهش گرسنگی، کمک به هضم غذا و همچنین افزایش دفع کلیوی اوره و مواد زاید را دارا می باشد. همچنین این گیاه به عنوان نوعی محرک اعصاب و کاهنده افسردگی نیز شناخته شده است.

  - عصاره ریشه زنجبیل:

این ماده بعنوان یک کنترل کننده اشتها در مکمل گیاهی کاهش وزن لینا استفاده می شود که فعالیت دستگاه گوارش و PH سیستم را بالا برده و به نوبه خود حالت اسیدی دستگاه گوارش را پایین آورده و در نتیجه ترشحات معده کاهش می یابد. از دیگر مزایای این ماده کمک به بهینه سازی متابولیسم بدن و کاهش چربی خون می باشد.

  - عصاره دانه گیاه کوارانا :

در کوارانا ماده ای به نام کوارانین وجود دارد که فعالیت و خاصیت آن شبیه به کافئین می باشد. کوارانین سیستم عصبی مرکزی را تحریک کرده، متابولیسم بدن را افزایش می دهد. محققین معتقدند که در مقایسه با گیاهان دارویی دیگر، کوارانا می تواند تأثیر چشمگیری در کاهش وزن داشته باشد. این خصوصیت می تواند به دلیل قدرت این گیاه در کاهش اشتها و یا افزایش میزان سوخت کالری یا هر دو باشد.

 - پودر مونت نیرولی نیت :

نوشیدن منظم محلول بنتونیت در آب یا آب میوه به عنوان یک پاک کننده روده و فعال کننده دستگاه گوارش و افزایش دهنده سوخت کالری عمل می کند.

  - کرومیوم پیکولینت:

تحقیقات نشان داده است که این ماده می تواند چربی را سوزانده و بطور مؤثر و چشمگیری اشتها را کاهش داده و سبب افزایش توان جسمی و استحکام بافت ماهیچه ای شود. کروم عنصری است که در سلامتی بدن بسیار مؤثر بوده، تأثیر انسولین را افزایش می دهد و در نتیجه در تنظیم قند خون مؤثر می باشد.

 - ال-کارنتین :

ال-کارنتین بدن را در جایی که می تواند برای تولید انرژی از کربوهیدرات ها استفاده کند، به استفاده از چربی ها برای تولید انرژی تحریک می نماید. اشخاصی که از ال-کارنتین استفاده می نمایند، می توانند به راحتی فعالیتهای بدنی سخت را در مدت زمان طولانی تر انجام دهند. کارنتین باعث تبدیل اسیدهای چرب به انرژی می شود. این آمینو اسید کمک می کند که چربی دریافتی روزانه جهت تولید انرژی به کار رود و ذخیره نشود و این انرژی جهت فعالیت عضلانی استفاده می گردد.

  • اینوزیتول:
  • اینوزیتول یکی از لیپوتروپیک هاست که از افسردگی و حملات عصبی جلوگیری می کند. متیونین که از اسیدهای آمینه ضروری در بدن می باشد، یکی از مهمترین لیپوتروپیک هاست. لیپوتروپیک ها در متابولیسم چربی و انتقال آنها از کبد مؤثر می باشند.

نتایج مصرف مکمل گیاهی کاهش وزن لینا :

-کمک به کنترل اشتها

-مؤثردرافزایش سوخت چربی

-مؤثردرکاهش چربی های ذخیره شده

-تأمین ویتامین های لازم در زمان رعایت رژیم کاهش وزن

-مؤثر در کنترل جذب چربی های غیر ضروری در بدن

نحوه مصرف:

مصرف 1 یا 2 کپسول دایت فرمولا نیم ساعت تا 45 دقیقه قبل از هر وعده غذایی ( مجموعاً میزان مصرف در هر روز 3 یا 6 کپسول خواهد شد )، عملکرد این محصول در طول زمان و با مصرف منظم تمام وعده های مشخص شده، نمایان می گردد و مصرف کننده محترم به صرف اینکه صبحانه یا ناهار یا شام میل نمی نماید، نباید از مصرف کپسول در آن وعده مورد نظر صرف نظر نماید و به هنگام استفاده از مکمل دایت فرمولا باید توجه داشته باشد که از یک محصول شیمیایی پرخطر کاهش وزن استفاده ننموده است و این محصول در واقع یک مکمل گیاهی ، رژیم غذایی معمولی است، که بوسیله آن و با کاهش حد قبلی مصرف کربوهیدرات و چربی ( تقریباً به نصف )، به همراه 20 دقیقه پیاده روی سریع روزانه با سرعت مناسب به کاهش وزن سریع خود کمک می نماید .

این محصول بواسطه اینکه حاوی ویتامین ها و مواد معدنی لازم در هنگام رعایت رژیم لاغری بوده و به همین جهت به فرد کمک خواهد نمود که ضمن افزایش سرعت کاهش وزن خود از یک مکمل تقویتی اضافی هم جهت جبران کمبود ویتامینهای از دست رفته خود بی نیاز گردد.

طول دوره مصرف جهت اخذ بهترین نتیجه، 2 ماه استفاده مداوم و منظم محصول به همراه رعایت رژیم ساده و معمولی غذایی، همراه با تمرین ساده پیاده روی می باشد. همچنین دقت فرمایید که مصرف یک دوره محصول کاهش وزن مطمئن و سالم با حفظ تمام اصول سلامت بدن منتج به کاهش وزنهای زیاد نخواهد شد و بطور طبیعی در چندین دوره مصرف وبتدریج می بایست به وزن ایده آل خود همراه با ورزش مناسب دست یابید .

مصرف در دوران بارداری وشیردهی :

فقط با صلاحدید پزشک معالج انجام پذیرد.

موارد منع مصرف :

افراد با نوسانات بالای سطح گلوکز خون یا در صورت حساسیت به هریک از اجزای دارو.

ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :