« با محصولات شرکت پدیده دنا با آسودگی از درمان خود لذت ببرید »

تاریخچه شرکت بوسکوجن


معرفی شرکت بوسکوجن

شرکت بوسکوجن تولید کننده و عرضه کننده مکمل های غذایی با کیفیت بسیار بالا، شامل ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز روزانه بدن انسان می باشد. استفاده ازمتخصصان توانمند با تجربه طولانی مدت، شرکت بوسکوجن را قادر ساخته که تحقیقات و محصولات مبتکرانه خود را گسترش دهد. هدف شرکت بدست آوردن و حفظ جایگاه خود به عنوان تولید کننده برجسته ترین محصولات دارویی در سراسر جهان می باشد.

مبنای تأسیس شرکت، تأمین نیازهای مشتریان و حفظ بالاترین کیفیت محصولات و صداقت و شایستگی در تمامی بخش های شرکت بوسکوجن شامل تهیه کنندگان، توزیع کنندگان، خرده فروشان و کارکنان بوده و مهمتر از همه جلب رضایت مصرف کنندگان محترم از جمله اصول تغییر نیافتنی در شرکت بوسکوجن می باشد.

در مکمل های غذایی لینا از بالاترین کیفیت مکمل های غذایی و تولیدات گیاهی برای تأمین نیازهای مصرف کنندگان استفاده می شود. ویتامین ها و مکمل های غذایی شرکت لینا حاوی مواد غذایی ضروری برای یک زندگی سالم است که می توان کیفیت آن ها را معادل مواد طبیعی دانست. در حال حاضر شرکت بوسکوجن محصولات خود را که طبق نیازهای جامعه تولید می شود به مشتریان خود عرضه می نماید. شرکت بین المللی بوسکوجن دارای مجوز رسمی پخش و تولید دارو از انجمن داروسازی کالیفرنیا(CBOP) ، انجمن ملی غذا و تغذیه ایالات متحده آمریکا (NNFA) می باشد. تلاش شرکت بوسکوجن تأمین بالاترین کیفیت در تمامی جهات اعم از خطوط تولید و محصولات خود می باشد.

کیفیت محصولات لینا :

محصولات لینا حداقل در مدت 15 سال یکی از بهترین محصولات موجود در بازار بوده است. هدف ما بواقع تأمین بهترین کیفیت است که تحقق اهداف بیان شده بر روی محصول را با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت شامل می شود. شرکت ما مفتخر است که محصولات خود را با بهترین کیفیت و صداقت در عملکرد به مشتریان خود عرضه می دارد. محصولات لینا با مدرک( GMP گواهی بهترین کیفیت ) در حال حاضر در آمریکا به فروش می رسد. این مسئله اطمینان لازم را برای مشتریان در رابطه با سطح کیفیت، توانمندی و خلوص محصول در بر خواهد داشت.

افتخارات شرکت بوسکوجن:

دریافت جایزه President’s “E” Award از دست ریاست جمهوری آمریکا توسط شرکت بوسکوجن

این جایزه از سال 1961 برای تشویق صادرکنندگان نمونه سال آمریکا در نظر گرفته شده است که شرکت بوسکوجن نیز موفق به دریافت این جایزه شده است.