« با محصولات شرکت پدیده دنا با آسودگی از درمان خود لذت ببرید »

تاریخچه فارویتال


تاریخچه محصولات يان زاخاري برند تخصصی و حرفه ای مراقبت از مو

 

آزمایشگاههای فارویتال _ کاراسا

در سال 1930 توسط آقای پرفسورامیلیانو کاراسا پایه گذاری شد. وی پس از سال ها تجربه تحقیقاتی و درمان مشکلات پوست و موی بیماران خود، در سال 1999 تحت نظر آزمايشگاه هاي مطرح اروپايي خود ( فارويتال - كاراسا که در آن زمان جزء پيشگامان رنگ مو از دهه 1930 بود ) برند يان زاخاري را به عنوان شاخه اي حرفه اي جهت مراقبت تخصصی مو تولید و در این عرصه شروع به فعاليت كرد.

از زمان تولید و آغاز به كار برند يان زاخاري، تمام همت و تلاش شركت فارویتال اسپانیا براساس 3 نظريه ذیل استوار گردیده :

- سلامت مو، به عنوان هدف اوليه ما

-ارتقاء کیفیت رنگ مو، به عنوان علاقه ما

- حفظ کیفیت مو، دليلي براي بودن محصولات ما   

مأموريت شرکت فارویتال، توليد محصولاتي است كه ضامن کیفیت، نرمي، لطافت و درخشندگي موها باشد که در این راه مهمترين مسئله، حفظ و ارتقاء سلامت موهاي مصرف کنندگان برند یان زاخاری می باشد .

امروزه شما مي توانيد علاوه بر اسپانیا و اروپا، اين برند را به صورت موفق در نقاط ديگر جهان از خاورميانه و آسيا تا آمریکا و کانادا شاهد باشيد.( صادرات به آمریکا و اخذ مجوز وزارت بهداشت آمریکا جهت ورود به این بازار از نقاط متمایز این برند بوده است ).

امروزه همه می دانیم که موهاي شما سلامتي و زيبايي خود را مي تواند بدون عوارض جانبی از خواص گياهان باز گيرد، افتخار و نکته شاخص در شركت فارويتال و برند يان زاخاري، توليد محصولاتی کارآمد با فرمولاسیون مبتنی بر خواص گیاه شناسی پیشرفته بوده است كه بطور حرفه ای ضامن حفظ نرمي، لطافت و ايجاد درخشندگي در مو، حفظ کیفیت بالا و سلامت مو بدون ایجاد عوارض جانبی بوده است .

گروه محصولات مراقبت نهايي از موي يان زاخاري به نحو شايسته ای پاسخگوي نيازهاي فردي با هر نوع مو و در هر زمان و هر سني بوده و بخصوص در بانوان و در دوران بارداری و شیردهی .

 این مزیت بسیار ویژه بدین شکل تنها مخصوص برند حرفه ای و تخصصی یان زاخاری می باشد.

لوسیون درمانی و آرایشی 12 کاره موی یان زاخاری:

محصول 12 در 1، کاملترین لوسیون مراقبت مو بدون نیاز به شستشو بوده که پس از مصرف با نتایج باور نکردنی در مدت زمانی کوتاه با ترکیب ویژه خود باعث بهبود ظاهر مناسب موها و بازسازی موهای آسیب دیده، ترمیم شکستگی مو و درمان موخوره می شود. همچنین استفاده از این محصول موهای شما را درخشانتر و پرتر نموده و باعث استحکام ساقه موهای شما می شود.

ترکیبات ویژه این محصول:

1-پروتئین هیدرولیز شده پیله ابریشم : یکی از خواص این ماده بسیار مفید خاصیت مرطوب کنندگی عمیق مو می باشد که به ترمیم انتهای شکننده مو نیزکمک فراوان می کند. این ماده یک سد محافظتی در برابر اشعه UV آفتاب ایجاد نموده و بعنوان یک ترمیم کننده مو در برابر آسیب های فیزیکی و شیمیایی بطور مؤثر عمل می نماید.

2-چکیده و روغن بادام شیرین : سرشار از ویتامین های مغذی رشد مو مانند B1- B6، آنتی اکسیدان ویتامین E و A می باشد که از موهای شما در برابر حرارت مراقبت نموده و نیز خواص یک مرطوب کننده ، درخشان کننده و نرم کننده قوی را هم دارا می باشد. این ماده همچنین دارای خاصیت از بین برندگی موخوره نیز می باشد.

3-روغن آلوئه ورا : این ماده یک آب رسان و نرم کننده قوی مو بوده که با آنزیم های پروتئولیتیک خود خاصیت ترمیم کنندگی سلول های کف سر را نیز دارد.

4-روغن آووکادو : این ماده سرشار از ویتامین های مغذی مورد نیاز جهت رشد مو بوده که تنها ویتامین E و B آن عامل افزایش استحکام و رشد مو می باشد، به علاوه ویتامین E موجود دارای خاصیت جوان سازی و آنتی اکسیدانی قوی می باشد. این روغن از ریزش مو جلوگیری نموده و با خاصیت آب رسانی قوی خود به عنوان ضدشوره و کاهش دهنده التهاب دراگزما و پسوریازیس نیز بکار می رود.

5-ویتامین E:به عنوان یک آنتی اکسیدان باعث استحکام، محافظت و افزایش کیفیت مو می شود .

6-دایمتیکون : این ماده به عنوان یک محافظت کننده کوتیکول و افزایش دهنده درخشانندگی مو بکار میرود .

استفاده از این محصول نتایج زیر را برای موهای شما به ارمغان می آورد:

افزایش حالت پذیری، بهبود وضعیت شانه خوری مو ( اثر شاخص ضد گره خوردگی مو پس از استحمام )، افزایش درخشندگی مو، ترمیم مو( بخصوص موهای شکننده و بسیار خشک )، از بین رفتن هر گونه التهاب وخارش، رطوبت رسانی عمیق به مو، تأمین مواد مغذی مورد نیاز مو (سرشار از ویتامین )، محافظت از مو در برابر اشعه UV آفتاب و آسیب های فیزیکی و شیمیایی حاصل از رنگ کردن،سشوار و اتوی مو و ... ، از بین رفتن مو خوره، افزایش استحکام ساقه مو

نحوه استفاده :

این لوسیون را بر روی موهای تمیز و مرطوب به میزانی که سطح مو را بپوشاند اسپری نموده و از ریشه به انتهای مو ماساژ دهید تا خشک شده و موها را به همان شکل معمول حالت میدهیم.

پس از استفاده از این لوسیون نیازی به آبکشی نخواهیم داشت.

ماسک فشرده محافظ و تقویتی مخصوص موهای رنگ شده یان زاخاری:

اولین ماسک موی تخصصی با ترکیبات منحصر به فرد که با فرمول خاص خود به موهای شما استحکام و پایداری بخشیده و موجب بازسازی و احیای ساختار موهای آسیب دیده می گردد و نیز در نهایت سبب درخشندگی طبیعی موها می گردد.

1- روغن جوانه گندم : یک منبع گیاهی غنی از ویتامین E می باشد و بعنوان یک آنتی اکسیدان قوی، محافظ مو در برابر اشعه UV و آسیب های فیزیکی و شیمیایی محیط می باشد، این روغن باعث می شود تا رطوبت از دست رفته به موها برگشته و از آسیب های احتمالی بعدی نیز جلوگیری می کند. این روغن گیاهی به موها درخشندگی لازم را می دهد و از ریزش مو نیز جلوگیری نموده و به علاوه به رویش جدید مو نیز کمک می کند. همچنین این روغن سرشار از ویتامین های گروه B می باشدکه مغذی و محرک رشد مو می باشند.

2- هیدروکراتین : از آمینو اسیدهای ضروری تشکیل شده که رطوبت رسان، درخشان کننده و ترمیم کننده مو می باشند و یک عامل محافظت کننده موهای آسیب دیده و باعث درمان عارضه کف سر ملتهب و خارش دار می باشد و نیز موجب استحکام ساقه مو نیز می گردد.

3پروتئین هیدرولیز شده ی پیله ابریشم : این ترکیب ویژه عامل رطوبت رسانی عمیق مو بوده که به ترمیم انتهای شکننده مو نیزکمک فراوان می کند. این ماده یک سد محافظتی در برابر اشعهUV آفتاب بوده وهمچنین به عنوان ترمیم کننده و محافظت کننده مو در برابر آسیب های فیزیکی و شیمیایی نیز می باشد.

4-روغن آلوئه ورا : حاوی آنزیم های پروتئولیتیک بوده که خاصیت ترمیم سلول های کف سر را دارا می باشد. روغن آلوئه ورا بعنوان یک ماده مغذی مو می باشد و همچنین حالت دهنده و نرم کننده و درخشان کننده مو نیز می باشد.

5- روغن آووکادو : این ماده سرشار از ویتامین های تغذیه کننده و افزایش دهنده رشد مو می باشد، از جمله ویتامین E و B که عامل مؤثر در افزایش استحکام و رشد مو می باشند. بعلاوه ویتامین E که خاصیت جوان سازی و آنتی اکسیدانی را نیز دارا می باشد. این روغن علاوه بر آب رسانی قوی به مو از ریزش آن نیزجلوگیری می نماید . روغن آووکادو ضد شوره بوده و در اگزما و پسوریازیس باعث کاهش التهاب می گردد.

استفاده از این محصول نتایج زیر را برای موهای شما به ارمغان می آورد:

رطوبت رسانی عمیق به موها، نرم کنندگی، حالت پذیری، ضدالتهاب، ضدخارش و پوسته ریزی در اگزما و پسوریازیس،درخشان کنندگی، ضد شوره، مغذی، جوان سازی بافت مو ، ترمیم کننده موهای آسیب دیده، بهبود بخشیدن شانه خوری مو، محافظت از مو در برابر اشعه UV مضرّ آفتاب و آسیب های فیزیکی و شیمیایی مانند رنگ کردن و سشوار کردن، اتوی مو و ....

نحوه استفاده :

 مقدار خیلی کم باندازه یک یا دو گودی کف دست به میزانی که سطح موهای شما را پوشش دهد، بر روی موهای تمیز و مرطوب استعمال نموده و ماساژ میدهیم و حدود 5 تا 10 دقیقه صبر کرده تا بر روی موها بماند. با رساندن گرمای غیر مستقیم یا حرارت به مو می توان افزایش اثر ماسک را دید. سپس ماساژ دهید و با آب گرم شستشو دهید. استفاده از کلاه مخصوص رنگ نیز میتواند اثر ماسک را چند برابر کند.

سرم ضد آفتاب و براق کننده و محافظ رنگ موی یان زاخاری:

این محصول ویژه حاوی چندین نوع از بهترین ترکیبات سیلیکون مایع موجود در جهان بوده که با فرمول خاص و سیلیکون مایع و چند ترکیبی خود باعث حفاظت کوتیکول مو و نرم کردن آن می شود و در ضمن به موهای شما ظاهری براق و سالم می دهد. از مزیتهای ویژه آن حفاظت از دوام و زیبایی و کیفیت رنگ موی استفاده شده شما بوده و سبب افزایش طول عمر رنگ موها می گردد.

1- سیکلومتیکون : خاصیت آبرسان و رطوبت رسانی قوی را دارا می باشد.

2-دایمتیکون : خاصیت براق کنندگی داشته و به موهای شما درخشندگی لازم را می دهد، همچنین یک حالت دهنده طولانی مدت مو می باشد.

استفاده از این محصول نتایج زیر را برای موهای شما به ارمغان می آورد:

براق کنندگی، بدون احساس چربی و سنگینی مو پس از جذب سرم، نرم کنندگی، صاف کننده، رطوبت رسان عمیق مو، حالت دهنده طولانی مدت، محافظت کننده مو، احساس سبکی پوست سر پس از استفاده، ضد آفتاب مناسب مو SPF15، محافظت از مو و رنگ مو در برابر اثرات مخرب کلر موجود در آب استحمام و آب استخر و اشعه مضرّ نور خورشید، افزایش مدت زمان عدم تغییر رنگ مو و... کیفیت آن ( افزایش فاصله زمانی بین دو بار رنگ مو).

نحوه استفاده:

چند قطره به مقدار خیلی کم یا به حدی که گودی کوچک کف دست تمیز را پر کند، در میان موهای خشک یا مرطوب پخش کنید و موها را به هر شکلی که دوست دارید آرایش کرده و حالت دهید، پس از مصرف این سرم، نیازی به آبکشی نخواهید داشت. استفاده از سشوار یا اتوی مو قبل و بعد از استفاده این سرم ممانعتی ندارد.

ویال و لوسیون تقویتی و درمانی ضدریزش موی یان زاخاری:

این محصول حرفه ای و مؤثر، درمان گیاهی و قطعی عوامل شناخته شده ریزش مو بوده که با ترکیب گیاهی منحصر بفرد خود همراه با ترکیبات عصاره جنسینگ و فلفل اثرات غیر قابل انکاری را در جلوگیری از ریزش و بقاء و ثبات موهای شما خواهد داشت.

استفاده از این محصول نتایج زیر را برای موهای شما به ارمغان می آورد :

-جلوگیری از گسترش ریزش مو

-تأمین مواد مغذی و مورد نیاز مو

-افزایش اکسیژن رسانی به سلول های ریشه مو و پوست سر در ناحیه کف سر

-افزایش محسوس رشد مو پس از مصرف منظم

-افزایش قابل توجه استحکام ساقه مو

-حجم دهنده

-درخشان کننده

نحوه استفاده :

در هفته اول استفاده از محصول بصورت یک روز در میان و سپس از هفته دوم هر هفته یکبار مصرف شود. محتوای یک ویال را بر سطح کف سر خشک و تمیز ریخته و بطور ملایم و دورانی با نوک انگشتان دست ماساژ دهید تا جایی که تمامی محتوا به محل نفوذ کند این محصول قابلیت استفاده بر روی خود موها را نیز داشته و نیازی به آبکشی پس از استفاده ندارد.

پس از استفاده موهای خود را مطابق همیشه آرایش و شانه نمایید .