« با محصولات شرکت پدیده دنا با آسودگی از درمان خود لذت ببرید »

اثرات محصولات یان زاخاری در پیشگیری و درمان انواع مشکلات مو


 

اثرات محصولات یان زاخاری در جلوگیری از ریزش مو:

لوسیون12 کاره موی یان زاخاری و ماسک تقویت کننده موی یان زاخاری با روغن آووکادو:

 سرشار از ویتامین های تغذیه کننده که عامل افزایش استحکام و رشد مو می باشد. به علاوه ویتامین  E و B افزایش دهنده رشد مو می باشد. ویتامین E سازی و آنتی اکسیدان را دارا می باشد. این روغن از ریزش مو جلوگیری می کند و آب رسان قوی مو می باشد.

 ماسک موی یان زاخاری با روغن جوانه گندم :

یک منبع گیاهی غنی از ویتامین E می باشد که یک آنتی اکسیدان محافظ مو در برابراشعه آفتاب و آسیب های فیزیکی و شیمیایی می باشد این روغن باعث می شود رطوبت از دست رفته موها برگردد و از آسیب های بعدی نیز جلوگیری می کند. این روغن گیاهی به موها درخشندگی می دهد و از ریزش مو نیز جلوگیری می کند به علاوه به رویش جدید موها نیز کمک می کند. همچنین این روغن سرشار از ویتامین های گروه B می باشد که مغذی و محرک رشد مو می باشند.

لوسیون براق کننده موی یان زاخاری:

محافظت از مو و رنگ مو در برابر اثرات مخرب کلر موجود در آب حمام و آب استخر را انجام میدهد که کلر خود عامل ریزش مو می باشد.

ویال لوسیون درمانی ضدریزش موی یان زاخاری:

درمان گیاهی منحصر بفرد این ویال با ترکیبات عصاره جنسینگ و فلفل صورت می گیرد.

عصاره جنسینگ و فلفل: باعث گشاد شدن عروق خونی کف سر در نتیجه افزایش جریان خون و تامین اکسیژن و مواد مغذی به سلول ها می شود. این محصول با جلوگیری از گسترش ریزش مو، تأمین مواد مغذی و مورد نیاز مو، افزایش محسوس رشد مو پس از مصرف منظم، افزایش قابل توجه استحکام ساقه مو، اثرات قابل توجهی بر رشد مو دارد.

 

اثرات محصولات یان زاخاری دردرمان موخوره:

لوسیون12 کاره موی یان زاخاری این مشکل شما را رفع می کند.

این محصول حرفه ای مراقبت مو با ترکیب ویژه خود باعث بهبود ظاهر مناسب موها و بازسازی موهای آسیب دیده و ترمیم شکستگی مو و درمان موخوره می شود. همچنین موهای شما را درخشان می کند و باعث استحکام ساقه موهای شما می شود.

با ترکیبات ویژه از:

1-پروتئین ابریشم :

مرطوب کننده مو که به ترمیم انتهای شکننده مو کمک فراوان می کند. این ماده یک محافظ در برابر اشعه آفتاب، یک ترمیم کننده مو و سد محافظتی مو در برابر آسیب های فیزیکی و شیمیایی می باشد.

2-دایمتیکون :

به عنوان محافظت کننده کوتیکول مو و افزایش درخشانندگی می شود.

3-بادام شیرین :

سرشار از ویتامین های مغذی رشد مو مانند B1 و B6  و ویتامین آنتی اکسیدان مانند ویتامین E و A می باشد که از مو در برابر حرارت مراقبت می کند و یک مرطوب کننده، درخشان کننده و نرم کننده می باشد و همچنین از بین برنده موخوره می باشد.

 ماسک مو تقویت کننده یان زاخاری با پروتئین ابریشم :

مرطوب کننده مو که به ترمیم انتهای شکننده مو کمک فراوان می کند. این ماده یک محافظ در برابر اشعه آفتاب یک ترمیم کننده مو و سد محافظتی مو در برابر آسیب های فیزیکی و شیمیایی  می باشد.

 

اثرات محصولات یان زاخاری در درمان شوره:

لوسیون مو یان زاخاری با روغن آووکادو سرشار از ویتامین های تغذیه کننده و افزایش دهنده رشد مو می باشد. ویتامین E و B عامل افزایش استحکام و رشد مو می باشد. به علاوه ویتامین ای که خاصیت جوان سازی و آنتی اکسیدان را دارا می باشد. این روغن از ریزش مو جلوگیری می کند و آب رسان قوی مو می باشد به عنوان ضدشوره و کاهش دهنده التهاب دراگزما و پسوریازیس نیز می باشد و با دایمتیکون به عنوان محافظت کننده کوتیکول مو و افزایش درخشانندگی می شود.

ماسک تقویت کننده موی یان زاخاری با :

1- هیدروکراتین :

از آمینو اسیدهای ضروری تشکیل شده که ترمیم کننده مو می باشند. و یک عامل محافظت کننده موهای آسیب دیده و کف سر خارش دار ملتهب می باشد و موجب استحکام مو نیز می شود.

2- روغن آلوئه ورا :

حاوی آنزیم های پروتئولیتیک که خاصیت ترمیم سلول های کف سر را دارا می باشد. روغن آلوئه ورا بعنوان مغذی مو می باشد.

3- روغن آووکادو :

سرشار از ویتامین های تغذیه کننده در درمان شوره به کار می رود.

 اثرات محصولات یان زاخاری درکمک به کنترل پسوریازیس:

لوسیون12 کاره موی یان زاخاری و ماسک موی یان زاخاری با روغن آلوئه ورا :

به عنوان آب رسان و نرم کننده مو می باشد. با آنزیم های پروتئولیتیک خاصیت ترمیم کنندگی سلول های کف سر را دارا می باشد و  با روغن آووکادو که سرشار از ویتامین های تغذیه کننده و افزایش دهنده رشد مو می باشد. ویتامین E و B عامل افزایش استحکام و رشد مو می باشد. به علاوه ویتامین E که خاصیت جوان سازی و آنتی اکسیدان را دارا می باشد. این روغن به عنوان ضدشوره و کاهش دهنده التهاب دراگزما و پسوریازیس نیز می باشد و با دایمتیکون به عنوان محافظت کننده کوتیکول مو و افزایش درخشانندگی می شود .

همچنین ماسک تقویت کننده مو با پروتئین هیدرولیز شده ی ابریشم به عنوان ترمیم کننده و با هیدروکراتین که از آمینو اسیدهای ضروری تشکیل شده یک عامل محافظت کننده موهای آسیب دیده و کف سر خارش دار ملتهب می باشد و موجب استحکام مو نیز می شود .

 

اثرات محصولات یان زاخاری در جلوگیری از آسیب رنگ مو:

لوسیون12 کاره موی یان زاخاری با:

ترکیبات آلوئه ورا، آووکادو، پروتئین ابریشم، بادام شیرین، ویتامین E و دایمتیکون به عنوان محافظ مو در برابر آسیب های فیزیکی و شیمیایی حاصل از رنگ کردن، سشوار و اتوی مو می باشد.

ماسک تقویت کننده مو با:

1-روغن جوانه گندم :

یک منبع گیاهی غنی از ویتامین E می باشد، که یک آنتی اکسیدان محافظ مو در برابر UV و آسیب های فیزیکی و شیمیایی می باشد. این روغن باعث می شود رطوبت از دست رفته موها برگردد و از آسیب های بعدی نیز جلوگیری می کند.

2- هیدروکراتین :

 از آمینو اسیدهای ضروری تشکیل شده که رطوبت رسان و درخشان کننده و ترمیم کننده مو می باشند. و یک عامل محافظت کننده موهای آسیب دیده می باشد.

3-پروتئین هیدرولیز شده ی ابریشم :

عامل رطوبت رسان مو که به ترمیم انتهای شکننده مو کمک فراوان می کند. این ماده یک سد محافظتی مو در برابر اشعه آفتاب می باشد وهمچنین به عنوان ترمیم کننده و محافظت کننده مو در برابر آسیب های فیزیکی و شیمیایی می باشد.

سرم براق کننده موی یای زاخاری با افزایش مدت زمان عدم تغییر رنگ و کیفیت رنگ مو (افزایش فاصله زمانی بین دو بار رنگ مو) تاثیر مثبتی بر ماندگاری رنگ مو دارد و به عنوان محافظت کننده مو و رطوبت رسان عمیق مو تاثیر مثبتی در جلوگیری از آسیب های رنگ مو دارد.