« با محصولات شرکت پدیده دنا با آسودگی از درمان خود لذت ببرید »

تنها ماسک ارگانیک مناسب برای انواع پوست


ماسک مراقبتی و ترمیم کننده 

Skinicer Repair Mask

 

این ماسک در حقیقت محصول مراقبتی پوست به صورت کاملاً هوشمند می باشد که علاوه بر ترکیب انحصاری خود، ریز جلبک اسپیرالین و چند ماده ی موثری با منشاء کاملاً ارگانیک و طبیعی و بدون هرگونه دخالت شیمیایی در تولید آنها استفاده شده است که به جرات در هیچ محصول مراقبتی پوست و مو در حال حاضر نمیتوان یافت. در این خصوص ذکر موارد ذیل لازم به نظر           می رسد:

1 – این ماسک شامل عصاره ی درخت بید می باشد که به عنوان یک لایه بردار ملایم و طبیعی استفاده می شود. با این وجود، باعث پاکسازی کامل پوست نیز شده و در نتیجه استفاده ی آن منافذ باز و غیر ضرور پوست به طور چشمگیری کاهش می یابد.

2 – وجود عصاره ی گیاه هماملیس نیز که به عنوان یک قابض منافذ به کار می رود، باعث تعادل ترشح سبوم پوست شده و نیز سبب آرامش پوست می گردد.

3 – ماده ی دیگر بکار رفته در این ماسک آلانتوئین می باشد که نکته ی قابل توجه در مورد آن این می باشد که آلانتوئین بکار رفته در ماسک ترمیمی Skinicer دارای منشاء گیاهی بوده و مستقیماً از گیاه استخراج شده است، در صورتیکه در سایر محصولات آرایشی، بهداشتی، آلانتوئین استفاده شده، از اسید اوریک و در آزمایشگاه تولید می شود. استفاده از آلانتوئین با منشاء گیاهی به صورت کاملاً هوشمند باعث ترمیم و بهبود طبیعی پوست در تمام مواد می گردد، این موارد شامل نواقص در زمینه ی کمبود کلاژن پوست، بهم خوردگی PH پوست و عدم تعادل چربی پوست می باشد.

4 – این ترکیب منحصر به فرد از ریز جلبک اسپیرولینا و سه ماده ی موثر بیان شده با منشاء طبیعی، علاوه بر بروز خاصیت هر کدام به طور انفرادی در ترکیب با یکدیگر باعث تحریک و ارتقاء گردش خون در زمان استفاده نیز می شوند.

5 – این ماسک بطور صد در صدی فاقد هرگونه نگهدارنده ی صنعتی، یا سایر مواد معدنی با پایه ی روغنی می باشد. تمام عصاره های گیاهی ذکر شده و روغن های بکار رفته به صورت زراعت بیولوژیکی پایدار و کنترل شده و طبیعی تولید شده به صورتی که فاقد هر گونه ماده ی شیمیایی مانند کود و سموم باشند.

 

  • مورد مصرف :
  • این ماسک علاوه بر عصاره فعال microalgae حاوی آنتی باکتریال ، آنتی ویروس ، ضد قارچ  و حاوی عصاره ساقه درخت بید برای پاک کردن ملایم  کثیفی یا اجرام سطح پوست و همچنین برای جمع کردن منافذ می باشد.
  • عصاره های گیاهی فعال در این ماسک پروسه طبیعی بهبود پوست را افزایش می دهند.
  • تمامی این عصاره های فعال طبیعی گردش خون را در سطح زیر پوست تحریک می کند.

   این محصول فاقد هرگونه مواد نگهدارنده، سیلیکون، و مواد متشکله معدنی با پایه روغن می باشد.

  عصاره ی گیاهان ذکر شده و روغن های تشکیل دهنده ی محصول، همگی منشاء بیولوژیکی و ارگانیک دارند.

توصیه برای مصرف:

برای حصول بهترین نتیجه، جهت پوست های چرب، ماسک ترمیم کننده را با تمیز کننده و سرم استفاده کنید و برای پوست های مختلط و خشک این ماسک را به همراه تمیز کننده و کرم مصرف نمایید.

پيشنهاد مصرف روزانه :

 1 تا 2 بار در هفته و هر بار 15 الی 20 دقیقه روی سطح پوست استفاده شود. این محصول حاوی Hamamelis  بوده که سبب ایجاد بالانس اسیدی و قلیایی پوست و تسکین و آرامش پوست   می گردد.

شماره پروانه بهداشتی: 4060734490465394