« با محصولات شرکت پدیده دنا با آسودگی از درمان خود لذت ببرید »

کرم مراقبتی چند منظوره با طیف وسیعی از درمان ها


کرم مرطوب کننده و مراقبتی پوست های آسیب دیده خشک و نیمه خشک :

محصول کرم مراقبتی، درمانی و ترمیمی Repair Creme Skinicer شامل عصاره ی ماده مؤثره ی ریز جلبک Spiralin می باشد که برای پوست های مختلف و نسبتاً خشک و پوست عموم افراد بزرگسال و نیز افرادی با پوست های حساس و بخصوص پوست های افراد میانسال که حساسیت بیشتری را نشان می دهند، تخصیص یافته است. جدای از خصوصیات و ویژگی های ضد میکروبی و بازسازی کنندگی پوست منتصب به Spiralin، توانایی منحصر به فرد ریز جلبک Spiralin در تولید و سنتز کلاژن، نقش بسیار مهمی از این کرم مراقبتی در درمان پوست های آسیب دیده دارا می باشد. روغن های به کار رفته در این کرم، شامل روغن های بسیار مرغوبی می باشد، از جمله روغن هسته ی انگور، روغن هسته ی زردآلو و روغن نارگیل که در تکمیل پروسه ی مراقبت از پوست به صورت مکفی، نقش دارند. توجه داشته باشیم که عصاره شیرین بیان بکار رفته در این کرم، به صورت کاملاً طبیعی، اثر ضد حساسیتی بر روی پوست می گذارد و باعث التیام و آرامش پوست و برطرف کردن حساسیت پوست می گردد.

علاوه بر این، مواد استفاده از عصاره ی پوست درخت بید به دلیل خصوصیت التیام بخشی و پالایش کردن پوست باعث جدایی و ریزش سلول های مرده از سطح پوست می شود.

نحوه استفاده از این محصول (کرم اسکین آیسر):

چون این محصول تمامی خصوصیات لازم اعم از مرطوب کنندگی، بازسازی کننده و تحریک کننده کلاژن (ساخت کلاژن) آنتی باکتریال و ترمیم کنندگی را دارد، بنابراین مصرف کننده این محصول بجز پاک کننده پوست اسکین آیسر که خواص عالی این محصول را تقویت می کند، نیاز به استفاده از هیچ محصول دیگری در کنار آن ندارد.

دو بار در روز، صبح و شب بعد از تمیز کردن کامل پوست با شوینده ی ترمیمی Cleanser Skinicer ، این کرم برای استفاده در ناحیه صورت و گردن بسیار مناسب می باشد و ترکیب آن با شوینده ی Cleanser Skinicer باعث اخذ  نتیجه بهینه خواهد شد.

 شماره پروانه بهداشتی: 7152642579441058

ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :