« با محصولات شرکت پدیده دنا با آسودگی از درمان خود لذت ببرید »

ماسک فشرده محافظ و تقویتی مخصوص موهای رنگ شده یان زاخاری


اولین ماسک موی تخصصی با ترکیبات منحصر به فرد که با فرمول خاص خود به موهای شما استحکام و پایداری بخشیده و موجب بازسازی و احیای ساختار موهای آسیب دیده می گردد و نیز در نهایت سبب درخشندگی طبیعی موها می گردد.

1-روغن جوانه گندم :

یک منبع گیاهی غنی از ویتامین E می باشد و بعنوان یک آنتی اکسیدان قوی، محافظ مو در برابر اشعه UV و آسیب های فیزیکی و شیمیایی محیط می باشد، این روغن باعث می شود تا رطوبت از دست رفته به موها برگشته و از آسیب های احتمالی بعدی نیز جلوگیری می کند. این روغن گیاهی به موها درخشندگی لازم را می دهد و از ریزش مو نیز جلوگیری نموده و به علاوه به رویش جدید مو نیز کمک می کند. همچنین این روغن سرشار از ویتامین های گروه B می باشد که مغذی و محرک رشد مو می باشند.

2-هیدروکراتین :

از آمینو اسیدهای ضروری تشکیل شده که رطوبت رسان، درخشان کننده و ترمیم کننده مو می باشند و یک عامل محافظت کننده موهای آسیب دیده و باعث درمان عارضه کف سر ملتهب و خارش دار می باشد و نیز موجب استحکام ساقه مو نیز می گردد.

3- پروتئین هیدرولیز شده ی پیله ابریشم :

این ترکیب ویژه عامل رطوبت رسانی عمیق مو بوده که به ترمیم انتهای شکننده مو نیزکمک فراوان می کند. این ماده یک سد محافظتی در برابر اشعه UV آفتاب بوده وهمچنین به عنوان ترمیم کننده و محافظت کننده مو در برابر آسیب های فیزیکی و شیمیایی نیز می باشد.

4-روغن آلوئه ورا :

حاوی آنزیم های پروتئولیتیک بوده که خاصیت ترمیم سلول های کف سر را، دارا می باشد. روغن آلوئه ورا بعنوان یک ماده مغذی مو می باشد و همچنین حالت دهنده و نرم کننده و درخشان کننده مو نیز می باشد.

5-روغن آووکادو :

این ماده سرشار از ویتامین های تغذیه کننده و افزایش دهنده رشد مو می باشد. از جمله ویتامین E و B که عامل مؤثر در افزایش استحکام و رشد مو می باشند. بعلاوه ویتامین E که خاصیت جوان سازی و آنتی اکسیدانی را نیز دارا می باشد، این روغن علاوه بر آب رسانی قوی به مو از ریزش آن نیزجلوگیری می نماید. روغن آووکادو ضد شوره بوده و در اگزما و پسوریازیس باعث کاهش التهاب می گردد.

 استفاده از این محصول نتایج زیر را برای موهای شما به ارمغان می آورد:

رطوبت رسانی عمیق به موها، نرم کنندگی، حالت پذیری، ضدالتهاب، ضدخارش و پوسته ریزی در اگزما و پسوریازیس، درخشان کنندگی، ضد شوره، مغذی، جوان سازی بافت مو، ترمیم کننده موهای آسیب دیده، بهبود بخشیدن شانه خوری مو، محافظت از مو در برابر اشعه UV مضرّ آفتاب و آسیب های فیزیکی و شیمیایی مانند رنگ کردن و سشوار کردن، اتوی مو و ... .