« با محصولات شرکت پدیده دنا با آسودگی از درمان خود لذت ببرید »

لوسیون درمانی و آرایشی 12کاره موی یان زاخاری


 

محصول 12 در 1، کامل ترین لوسیون مراقبت مو، بدون نیاز به شستشو بوده که پس از مصرف، با نتایج باور نکردنی در مدت زمانی کوتاه با ترکیب ویژه خود، باعث بهبود ظاهر مناسب موها و بازسازی موهای آسیب دیده، ترمیم شکستگی مو و درمان موخوره می شود. همچنین استفاده از این محصول موهای شما را درخشان تر و پرتر نموده و باعث استحکام ساقه موهای شما می شود.

 ترکیبات ویژه این محصول:

1- پروتئین هیدرولیز شده پیله ابریشم:

یکی از خواص این ماده بسیار مفید خاصیت مرطوب کنندگی عمیق مو می باشد، که به ترمیم انتهای شکننده مو نیزکمک فراوان می کند. این ماده یک سد محافظتی در برابر اشعه UV  آفتاب ایجاد نموده و بعنوان یک ترمیم کننده مو در برابر آسیب های فیزیکی و شیمیایی بطور مؤثر عمل می نماید.

2-چکیده و روغن بادام شیرین :

 سرشار از ویتامین های مغذی رشد مو مانند B1- B6، آنتی اکسیدان ویتامین E و A می باشد که از موهای شما در برابر حرارت مراقبت نموده و نیز خواص یک مرطوب کننده، درخشان کننده و نرم کننده قوی را هم دارا می باشد. این ماده همچنین دارای خاصیت از بین برندگی موخوره نیز می باشد.

3- روغن آلوئه ورا :

این ماده یک آب رسان و نرم کننده قوی مو بوده که با آنزیم های پروتئولیتیک خود، خاصیت ترمیم کنندگی سلول های کف سر را نیز دارد.

4-روغن آووکادو :

این ماده سرشار از ویتامین های مغذی مورد نیاز جهت رشد مو بوده، که تنها ویتامین E و B آن عامل افزایش استحکام و رشد مو می باشد، به علاوه ویتامین E موجود دارای خاصیت جوان سازی و آنتی اکسیدانی قوی می باشد. این روغن از ریزش مو جلوگیری نموده و با خاصیت آب رسانی قوی خود، به عنوان ضد شوره و کاهش دهنده التهاب دراگزما و پسوریازیس نیز بکار می رود.

5- روغن جوانه گندم :

یک منبع گیاهی غنی از ویتامین E می باشد و بعنوان یک آنتی اکسیدان قوی، محافظ مو در برابر اشعه UV و آسیب های فیزیکی و شیمیایی محیط می باشد. این روغن باعث می شود تا رطوبت از دست رفته به موها برگشته و از آسیب های احتمالی بعدی نیز جلوگیری می کند. این روغن گیاهی به موها درخشندگی لازم را می دهد و از ریزش مو نیز جلوگیری نموده و به علاوه به رویش جدید مو نیز کمک می کند. همچنین این روغن سرشار از ویتامین های گروه B می باشد، که مغذی و محرک رشد مو می باشند.

6-ویتامین E :

به عنوان یک آنتی اکسیدان باعث استحکام، محافظت و افزایش کیفیت مو می شود.

7-دایمتیکون :

این ماده به عنوان یک محافظت کننده کوتیکول و افزایش دهنده درخشانندگی مو، بکار می رود.

8- پیش ساز ویتامین B5:

به موهای شما ظاهری براق و پرحجم میدهد.

 استفاده از این محصول نتایج زیر را برای موهای شما به ارمغان می آورد:

 افزایش حالت پذیری، حجم دهنده، بهبود وضعیت شانه خوری مو ( اثر شاخص ضد گره خوردگی مو پس از استحمام )، افزایش درخشندگی مو ، ترمیم مو ( بخصوص موهای شکننده و بسیار خشک )، از بین رفتن هر گونه التهاب وخارش، آب رسانی عمیق به مو ، تأمین مواد مغذی مورد نیاز مو (سرشار از ویتامین )، محافظ مو در برابر اشعه UV آفتاب و آسیب های فیزیکی و شیمیایی حاصل از رنگ کردن، سشوار و اتوی مو و ... ، از بین رفتن مو خوره ، افزایش استحکام ساقه مو ، ترمیم موهای آسیب دیده ، نرم کننده و آب رسان.